KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475005
nr 1247 5005
Ella Raymond
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad, daterad ER-91. Olja på duk, 63x50 cm
Ella Raymond, svensk bildkonstnär född 1960.
måndag 8 april 2019
kl 20:30:42